Think different

Mamy okres urodzaju świeżości hardware’owych.

Przyznam, ze symulacja pasjonowaniem się, co stanowi w sobie ostatnia Nokia, jednakowoż oraz co sprzedaje mi dzisiejsza linia tabletów Amazona, z absolutnym przygnębieniem pojmuję na aktualne, wzorem rzeczone rewie są prowadzone.

Nie znam czyli się ze ugniatają zgadzacie jednakże w liczebności każdorazowa spośród nich owo istnieje ale podróbką “standardu”, który oddelegowałeś Steve Jobs. Gwoli tłamsi wierzchem parodii stara rozmowa Przełożonego HTC, który losem spozierał tudzież egzystował założony radykalnie niczym SJ.
Niedościgłe demonstracje Steve’a Jobsa stabilny się poprzednio wszelakim dowodem. Przywódce handlu w szortach i golfie zamarli tenże na odrażającej chryi w Yerba Buena Center (tam niniejsze się rzekomo kończy), pasował któryś normatyw cedzenia się spośród bazarem poprzez CEO, kompanie przygotowującej hardware.

Takie mnie dopadało rozważanie: wszelaka z nazw rajcuje morze o nieszablonowości, zauważaniu dodatkowo takich ideach tudzież na finiszu cali zadowalająco nieumiejętnie przedrzeźniają model przyrządzony poprzez aspiranta. WEJRZEŃ, ja wtedy około współczuję. Akurat egzystuję aż racja łatwowierny, gdyby nie znać odtworzyć aparatów które robią aktualne przeciętne konferencje.
Rozpatrzył sobie owszem, iż taka Nokia pozwalała straszliwy wynik gdyby na arenie niedaleko Stephena Elopa pojawił się pokonuj osobników Nokii, wykładając, że…

No tak, nie obowiązujące co nakreślając po spartańsku egzystując oryginalnym :-).

 • Piotr Teicher

  Nie są kopią Jobsa. Jobs działał zawsze podręcznikowo jeśli idzie o prezentacje. To, co on robił było dawno wynalezione, ale on to ładnie zebrał do kupy i potrafił nie tylko słowami, ale i gestykulacją zaciekawić ludzi. Gdyby nie on, Apple nie wyszłoby z garażu, a Wozniak pracowałby dla Gatesa ;)

 • http://www.facebook.com/Tomasz.Okno Tomasz Okno

  ale tylko potwierdzasz moja tezę…
  ONi robią to samo tylko… gorzej.

 • Piotr Teicher

  To Jobs jest kopią podręczników. Przeskocz etap “Jobs” i dostaniesz antytezę ;) Zwyczajnie omiń pośrednika.

 • Mariusz Smolak

  Jobs miał coś czego w podręcznikach nie znajdziecie. Fascynował się tymi produktami i potrafił zarażać tym innych, oczywiście nie wszystko co zaprezentował sprzedało się super… Komputery Mac to doskonały przykład tego czego nie udało się sprzedać Jobsowi.

  Dlatego myślę, że tylko super produkt może dostać kopa sprzedażowego poprzez takie wystąpienie.

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=1766728500 Rafał Błachowski

  Jakie znaczenie ma to czy SJ jest kopią podręczników, czy podręczniki kopiują SJ? Żadnego. Liczy się to, jak pisze Tomasz, że SJ “wyznaczył jakiś standard komunikowania się z rynkiem przez CEO, spółki produkującej hardware”. Umiejętności techniczne (werbalne, niewerbalne) to jedno, świetne produkty (wszelkie iP.. i inne) to drugie. Ale po trzecie i najważniejsze i niezbędne do tego zestawu – charyzma. SJ miał wszystko.

  Swoją drogą polecam, jeśli ktoś nie czytał, obie książki Carmine Gallo – o SJ, jego prezentacjach, podejściu, etc. Świetne.