„Największe targi pracy i praktyk w Polsce” i darmowy koncert, czyli 5 spotkań Absolvent Talend Days (ATD) w marcu w: Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Łodzi.

on

Marzec wydaje się być dobrym miesiącem na szukanie pracy. Zima idzie spać, wiosna się budzi i energia do szukania pracy również… Tak przynajmniej chyba uważają organizatorzy Absolvent Talent Days, bo w marcu organizują aż 5 spotkań dla osób szukających pracy. No, ale w sumie ogłaszają się jako „Największe targi pracy i praktyk w Polsce”, więc musieli się postarać.

Najwcześniej wiosna obudzi się w Krakowie i już 10 marca będziecie mogli zobaczyć co oferują pracodawcy w ICE Kraków Congress Centre.
Następnie, jeśli w Krakowie ktoś pracy nie znajdzie, można pojechać do Wrocławia na Stadion Wrocław 12.03.2015.
Później krótki wypad na Talent Days do Warszawy na Stadion Narodowy 18-19 marca.

I przy okazji 19.03 marca można pójść na bezpłatny koncert na Stadionie Narodowym w ramach ATD, na którym wystąpią: Hey, Łąki Łan, Jamal i O.Torvald.

A po koncercie możecie sobie zaplanować jeszcze wizytę w Poznaniu 24.03 i Łodzi 26.03.
No i myślę, że w przeciągu tych dwóch tygodni (od 10 do 26 marca) na pewno znajdziecie pracę… a na pewno wielu pracodawców.

Według organizatorów, wśród prezentujących się firm będą między innymi: Motorolla, PZU, Ericpol, Nokia, PWC, Electrolux i wiele innych. W różnych miastach prezentują się różne firmy. Nie wiem do końca ile z tej pracy będzie w IT, ale myślę że można będzie tam coś dla siebie znaleźć.

Na Targach będą też Panele Dyskusyjne i Warsztaty dla chętnych.

W Krakowie będzie można spotkać: Jacka Drabika z Motoroli czy Rafała Brzoska – prezesa InPost, ale też Jerzego Stuhra czy Mateusza Ligockiego (snowbordzista, olimpijczyk).

A na warsztatach wziąć udział w zajęciach pod intrygującymi tytułami: „Bulionerzy – Gra dla Młodego Inżyniera” czy „KEEP CALM AND DO INTERNET – czyli proces tworzenia serwisów internetowych w TVN”.

We wszystkich miastach naprawdę sporo się będzie działo na tych targach.

Na stronie http://www.talentdays.pl/ znajdziecie do pobrania bezpłatne bilety na Targi w konkretnych miastach. Trzeba się jedynie zarejestrować w ich systemie.