O blogu

DSL dostawcy opierają się na szeregu kabli podobnie jak sieci nawadniania. Internet satelitarny, z drugiej strony, daje dostęp do Internetu bezpośrednio do domów. Dial Up i firm usługowych Internet Cable co w ich mocy, aby przezwyciężyć problem w prosty sposób zapewnić im dostęp do Internetu. Ich sieci są prawie takie same jak systemy nawadniania. To sposób na uzyskanie medium, czy to jest normalne, wody lub wysokiej prędkości, z jednego źródła do wielu różnych miejscach. Rolnicy będą kopać rowy w celu bezpośredniego obiegu wody. Niezależnie jak styl rowów choć proste fizyka przepływu wody oznacza, że ​​rozkład jest idealnie równa rzadko. Im dalej w dół sieci, czyli od początku, tym mniej dostaniesz. Nawet blisko wielka, to jednak system nawadniania, aby stało się to możliwe polach rolnych bardziej skutecznie i jednolicie.
Model nawadniania, jednak nie jest to skuteczny sposób na rozpowszechnianie szerokopasmowego Internetu. Dialup i kablowych dostawców liczyć na system kabli wszystkie odgałęzienia oryginalnych źródeł i powinni mieć do odgałęzienie zbyt daleko biegną kable przez wzmacniacze przeznaczone do wzmożenia koncentracji sygnału.
Tego typu systemy stworzyć kilka bardzo konkretnych problemów, które użytkownicy online muszą być świadomi. Dostępność: Mimo, że niektóre z tych dostawców tworzą znacznie lepsze technologii, takich jak światłowody, jeśli infrastruktura nie istnieje w Twoim mieście, nie można mieć. Wspólnotowy Serwis: Jeśli masz szczęście wystarczy, aby żyć gdzie mam usługę, twoje stopy są nadal na łasce wszyscy korzystanie z usługi. Jeśli wiele innych osób są w sieci z prędkością w tym samym czasie każdego z nas będą cierpieć. Jest tylko tyle przepustowość kable może poradzić sobie z, co oznacza, można łatwo zwrócić do prędkości nie będziesz kiedykolwiek faktycznie doświadczenia.
Zbyt Connected: A sieci podłączone są kable, całe dzielnice mogą stracić dostęp, jeśli pojedynczy kabel zostanie przerwany; więcej, jeśli występuje awaria bliżej źródła. Ponieważ nie ma potrzeby uruchamiania przewody dół i do góry miasto dostępem do Internetu jest natychmiastowy i wyjątkowy. Więc jeśli chcesz naprawdę szybki szerokopasmowy dostęp do Internetu możliwe jest dostać. Jedyną rzeczą, która ogranicza czynicie wszystko, co chcesz online: czy jest połączenie z internetem. Twoje www powinno być tak, że Twój internet, i nie powinien być pacjent z wad technicznych sieci lokalnego dostawcy.