3 strony z ofertami pracy dla osób z branży IT

on

Ponieważ, żeby znaleźć trzeba wiedzieć gdzie szukać, dziś mam dla Was zebrane kilka miejsc, w których możecie szukać pracy w internecie…

(1)
PRACUJ.PL to ogólnopolski portal z ofertami pracy. Można tu znaleźć wiele ciekawych ofert z branży IT i nie tylko.

http://www.pracuj.pl/praca/it%20-%20rozw%C3%B3j%20oprogramowania;cc,5016/

(2)
PRACUJWIT.pl to również portal ogólnopolski, ale już konkretnie sprofilowany pod ludzi szukających pracy w IT. Na stronie znajdziemy podział na prace w takich działach jak: Administracja, Grafika/Kreacja, Programowanie, SEO/Optymalizacja, Zarządzanie, Testowanie, Helpdesk, Pozostałe.

http://www.pracujwit.pl/

(3)
PRACAIT.COM to także portal stworzony specjalnie dla specjalistów z branży IT. Na stronie znajdziemy ciekawe narzędzia wyszukiwania ze względu na: rodzaj oferty (fatkura, konrakt, umowa o dzieło, etc.), wysokość wynagrodzenia (widełki zaczynają się od mniej niż 3.000 do ponad 30.000), kategoria oferty (czyli rodzaj pracy: administrator, designer, etc.), datę ogłoszenia.

http://pracait.com/

I to tyle stron na początek. Mam nadzieję, że pomogą Wam w znalezieniu pracy, albo przynajmniej w rozpoznaniu się na rynku przed szukaniem pracy innymi metodami i przed ewentualnymi rozmowami kwalifikacyjnymi.