Ogólnopolskie Targi Pracy IT w Warszawie i Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Gdańsku i tablety do wygrania

on

Dziś propozycja dla ludzi z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Gdańska lub takich, którzy są gotowi do tych miast na Targi przyjechać. To co jest pewne to, że we wszystkich miejscach, w których będą się odbywały Targi będzie można wygrać po 3 tablety (w każdym miejscu). Konkretne informacje znajdziecie na stronie organizatora.

Ogólnopolskie Targi Pracy IT: http://www.targipracyit.pl

ogolneit

A poniżej informacja o tym gdzie i kiedy (to co wiadomo na ten moment):

10.03.2015 (Warszawa) odbędą się Targi Pracy IT w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Wśród wystawców znajdują się: accenture, Gemius, Aviva, PZU.

11.03.2015 (Warszawa) odbędą się Targi Pracy IT na Wydziale Matematyki i Mechaniki UW. Wśród wystawców znajdują się: hp, Comarch, codilime, CoCoNet, e-point, GTECH, Gemius czy Aviva.

12.03.2015 (Warszawa) odbędą się Targi Pracy IT na Wydziale Cybernetyki WAT. Wśród wystawców będą między innymi: accenture, CGI, netguru

17.03.2015 (Kraków) odbędą się Targi Pracy IT na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ.
Tutaj na razie ciężko powiedzieć kto będzie wśród wystawców, bo na stronie jest takie oto oświadczenie:

wystawcyituj

ale nawet jeśli zbyt wielu wystawców się nie pojawi, to można wpaść na chwilę i wygrać tablet.

18.03.2015 (Kraków) Targi odbędą się na AGH. I tu też na razie nie wiadomo kto będzie wśród wystawców.

19.03.2015 (Kraków) Targi mają się odbyć na PK. Ale brak tu jeszcze strony rejestracyjnej, więc rozumiem, że nie jest to jeszcze pewne czy Targi się odbędą.

I tyle na razie wiadomo ze strony organizatora. W Regulaminie widnieją zapisy o tym, że Targi odbędą się też w Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu (http://targipracyit.pl/UserContent/Regulations/Regulamin.pdf), ale na stronie nie ma jeszcze konkretnych informacji o tym gdzie i kiedy te Targi się odbędą, więc trzeba na bieżąco śledzić rozwój sytuacji.