Gdzie szukać ciekawych wydarzeń IT (konferencje, spotkania, warsztaty)

on

Na ten moment dwie strony wydają się najlepiej poinformowane o ciekawych wydarzeniach. Jedna jest stroną z wydarzeniami stricte związanymi z IT, druga z wydarzeniami IT, ale także innymi ciekawymi wydarzeniami.

konferencje

CROSSWEB

Strona poświęcona spotkaniom, konferencjom, warsztatom, szkoleniom z branży IT (webdesign, bazy danych, sztuczna inteligcja, php, ruby, java, css, python, etc.) to strona crossweb.pl.
Na stronie tej znajdziemy informacje z podziałem na poszczególne miasta, w których odbywają się wydarzenia. Jest tam krótka notka dotycząca wydarzenia, termin, miejsce, rodzaj (dotyczące php, ruby, etc.), link do strony macierzystej wydarzenia. Mamy też informację czy wydarzenia są darmowe czy płatne. Wydarzenia przedstawione są chronologicznie, czyli najnowsze wydarzenia są na górze strony, dzięki czemu szybko możemy się zorientować co, kiedy i gdzie jest warte naszej uwagi.

MEETUP

Druga strona to strona meetup.com
Jest to strona na której ludzie mogą zakładać swoje grupy tematyczne i wrzucać informacje o organizowanych spotkaniach. Na tej stronie znajdziemy sporo wydarzeń z branży IT, ale także wydarzenia grup zainteresowanych wspólną nauką angielskiego, podróżami, gotowaniem, etc.
Możemy wybrać miejscowość w okolicy której chcemy sprawdzić wydarzenia dzięki czemu łatwiej będzie nam się odnaleźć wśród setek wydarzeń organizowanych na całym świecie.